حس رهایی

حس رهایی

برای پدید آمدن حس زیبا، باید حاضر باشی هر سختی را در زندگی به خاطر به دست آوردنش تحمل‌کنی و مهم‌تر اینکه به سختی‌ها به دید مشکلاتی حل نشدنی نگاه نکنی و با عشق و ایمان به اینکه با تلاش هر سختی سهل خواهد شد آن‌ها را پشت سر بگذاری تا به‌آرامی حس تازه شدن را در خودت احساس کنی.

به راهنمایت و آموزش‌های کنگره اعتماد کن وقتی نیروهای منفی و تیره به تو هجوم می‌آورند، اعتماد کن وقتی نیرو و انرژی‌های خوبت کم است.

به راهنمایت و آموزش‌های کنگره اعتماد کن مطمئن باش قشنگ‌ترین و زیباترین حس‌ها را تجربه خواهی کرد.

هر مسافری در کنگره باید کار خود را ارزیابی کند و این ارزیابی مشخص خواهد کرد که او چه خواهد شد.

در کنگره آموختم مدت‌زمانی طول می‌کشد تا زخم‌های عمیقی که در تاریکی و مصرف مواد مخدر در دل خود و اطرافیان ایجاد کرده‌ام التیام یابد. ثروتمند کسی نیست که بیشتر دارد، کسی است که با کمترین داشته‌های خودش با قناعت زندگی کند.

آموختم انسان‌هایی هستند که آنان را دوست دارم ولی باید چگونگی ابرازش را یاد بگیرم، دو نفر می‌توانند باهم به یک نقطه نگاه نمایند و آن را متفاوت ولی با حسی زیبا ببینند.

انسان‌ها آنچه را باور دارند زیبا خلق می‌کنند، باورهای درست ما حس‌های زیبایی را در زندگی می‌سازند، زیرا باورها تعیین‌کننده کیفیت حس‌ها و اندیشه‌ها می‌باشند.

مسافر، باید به این بیندیشی که تو یک عقاب هستی و بعد از رهایی از اسارت تاریکی و مواد مخدر با حسی زیبا به دنبال آرزوهای قشنگ خواهی رفت، زمانی ارزش پیدا خواهی کرد که پوشش ابرهای تیره را از جلو چشمانت برداری و با حسی زیبا دنیا را ببینی و از اعماق درونت دوستشان بداری و با آزادی در آسمان به پرواز درآیی.

خداوندا، به من آن محبتی را عطا کن که فقط در درون ذات زیبای توست و فقط تو قادر هستی به خواسته‌های درست و معقول من پاسخ بدهی.

کنگره ۶۰ همان نوری است که قدرت مطلق آن را در دل من روشن نمود تا به‌وسیله آموزش‌های آن، لطف و عنایت الهی را درک کنم و برای رسیدن به جایگاه والای انسانی تلاش کنم و به این موضوع ایمان‌دارم که اگر در مسیر درست قرار داشته باشم قدرت مطلق لحظه‌ای مرا تنها نخواهد گذاشت.

دیدگاه خود را بنویسید